Seminaras „Kalbos mokymas nuotoliniu (vaizdo konferencijų) būdu: galimybės ir iššūkiai“

2019-12-05 at 14:54

Kviečiame į susitikimą „Kalbos mokymas nuotoliniu (vaizdo konferencijų) būdu: galimybės ir iššūkiai“. Susitikimo metu lektorė Žieda Tamašauskaitė supažindins su nuotolinio kalbos mokymo ypatybėmis ir galimybėmis, kurias suteikia sinchroninės paskaitos transliuojamos vaizdo konferencijų būdu ir asinchroninės video paskaitos. Taip pat papasakos apie sunkumus, su kuriais susiduria kalbą nuotoliniu būdu dėstantis dėstytojas ir studijuojantis studentas. Pasidalins savo patirtimi, bandys atsakyti į jūsų klausimus ir patvirtinti arba paneigti stereotipus apie nuotolinį kalbos mokymą(si).

Seminaras vyks sausio 7 d. 11 val., 310 aud. Putvinskio g. 23.

Seminarą ves Žieda Tamašauskaitė – Vytauto Didžiojo universiteto Užsienio kalbų instituto lektorė, Turku universiteto (Suomija) doktorantė.

Registracija bus uždaryta gruodžio 20 d.

Tags: