VDU Užsienio kalbų institutas kviečia į „Kalbos degustacijas“

2021-10-28 at 09:02

Ar žinote, kaip pasisveikinti hindi kalba ar pasakyti „ačiū“ arabiškai? Norėtumėte išmokti kelias frazes ar sužinoti įdomių faktų apie čekų, hebrajų ar kartvelų kalbą? Užsienio kalbų institutas kviečia jus dalyvauti renginių cikle „Kalbos degustacija“.

Tai – kartą per savaitę vykstantis nuotolinis susitikimas, kuriame gimtakalbiai pranešėjai (Užsienio kalbų instituto dėstytojai arba tarptautiniai studentai) pristato savo kalbą, išmoko kelias frazes ar žodžius. Kiekvieną savaitę pristatoma kita kalba.

Šios „Kalbos degustacijos“ – tai puiki galimybė praplėsti akiratį, susipažinti su kalbomis, kultūromis, „paragauti“ kalbos, kuri mums, lietuviams, atrodo tolima ar egzotiška, susipažinti su šias kalbas dėstančiais dėstytojais ar į VDU atvykusiais tarptautiniais studentais.

Sistemingai visą semestrą mokytis kalbą pasiryžta ne visi. Tačiau ją „degustuodami“ galime pasimėgauti skambesiu, melodija, sužinoti, kuo ji ypatinga, unikali, o gal ir atrasti tą kalbą (ar kalbas?), kurią norėtume išmokti.

Daugiau informacijos: UKI „Facebook“ paskyroje ir puslapyje internete.

Renginių ciklo plakatai (su nuorodomis į transliacijas)