Švietimo bendruomenių asociacijų programų vykdymo sėkmės ir iššūkiai

2014-12-08 at 08:26

Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos prezidentė Eglė Šleinotienė, viceprezidentė Irena Navickienė ir ilgametė Tarybos narė, viceprezidentė Ilona Antanina Rinkevičienė dalyvavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) ir Ugdymo plėtotės centro (UPC) 2014 m. gruodžio 3 d. organizuotame tradiciniame renginyje „Švietimo bendruomenių asociacijų programų vykdymo sėkmės ir iššūkiai“.

Susitikime LKPA viceprezidentė, projekto autorė Irena Navickienė pateikė ataskaitą apie projekto ,,Tarpkultūrinė pedagogo kompetencija – garantas kokybiškam asmeninio ir besimokančiųjų tarpkultūrinio suvokimo ugdymui“ įgyvendinimo rezultatus, kurie atsispindi „Penki TV” reportaže, parengtame praktinių seminarų kalbų pedagogams vykdymo metu. Nuoroda į reportažą: https://www.youtube.com/watch?v=WprKfNmIdec

Renginio metu, LKPA Tarybai pasiūlius, buvusi ilgametė Kauno technologijos universiteto Užsienio kalbų centro vadovė Ilona Antanina Rinkevičienė apdovanota ŠMM atminimo dovana už profesionalų ir kokybišką darbą puoselėjant kalbos ir kultūros tredicijas bei Lietuvos kalbininkų sklaidą Europoje ir pasaulyje.

LKPA  prisijungė prie prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos“ ir renginio metu padovanojo knygų.

Daugiau informacijos apie renginį rasite apsilankę UPC svetainėje šiuo adresu:

http://www.upc.smm.lt/naujienos/atnaujinta/2014/asosia.php