Projekto „Think4Jobs” sklaidos renginys: kritinio mąstymo diena Lietuvoje

2023-07-21 at 13:08

2023 m. balandžio 28 d. įvyko projekto Think4jobs_EU sklaidos renginys – Kritinio mąstymo diena Lietuvoje, kurią organizavo Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Užsienio kalbų institutas ir Valstybės institucijų kalbų centras. Projekto Think4Jobs VU tyrėjų komandos koordinatorė prof. dr. Roma Kriaučiūnienė kartu su kitais tyrėjų komandos nariais pristatė Thin4Jobs pasiekimus: doc. dr. Svetozar Poštič ir asist. dr. Ovidiu Ivancu pristatė tyrimų rezultatus užsienio kalbų mokymo(si) proceso srityje, o Valstybės institucijų kalbų centro direktoriaus pavaduotoja Asterija Rudienė akcentavo Valstybės institucijų kalbų centro indėlį į Think4Jobs projekto veiklos rezultatus.

Dvi Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos (LKPA) institucinės narės – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Užsienio kalbų institutas ir Valstybės institucijų kalbų centras (VIKC) kartu su projekto koordinatoriais – Vakarų Makedonijos universitetu (Graikija) ir projekto partneriais: Emdeno/Leerio taikomųjų mokslų universitetu (Vokietija), Evoros universitetu (Portugalija), Bukarešto ekonomikos studijų universitetu (ASE) (Rumunija), Florinos Eksperi-mentine pradine mokykla (Graikija), Orgadata AG (Vokietija) ir Atlanto veterinarijos gydykla (Portugalija) įgyvendina Erasmus strateginės partnerystės projektą „Thinking for Successful Jobs – Think4Jobs” (2020-1-EL01-KA203-078797).

Projekto dalyviai pristatė kritinio mąstymo teoriją ir apžvelgė projekto intelektinius produktus, dalijosi kritinio mąstymo Lietuvoje tyrimo rezultatais bei patirtimi, kaip įgyvendinti įvairias kritinio mąstymo ugdymo užduotis užsienio kalbos mokymo(si) procese. Daugiau informacijos apie projektą rasti ir su šiuo renginiu susipažinti kviečiame čia.