Efektyvus kalbų mokymas su minimaliu pasiruošimu

2024-02-13 at 08:34

Lietuvos kalbų pedagogų asociacija (LKPA) kviečia LKPA narius dalyvauti 3 ak. val.  kvalifikacijos tobulinimo seminare Efektyvus kalbų mokymas su minimaliu pasiruošimu. Seminarą veda VDU Užsienio kalbų lektorė VAIDA MISEVIČIŪTĖ.

Seminaro lektorė VAIDA MISEVIČIŪTĖ

Vaida Misevičiūtė yra Vytauto Didžiojo universiteto Užsienio kalbų instituto anglų kalbos dėstytoja, kuri veda kvalifikacijos tobulinimo seminarus Lietuvoje ir užsienyje, skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose ir publikuoja straipsnius, susijusius su efektyviais užsienio kalbų mokymo(si) metodais.

Seminaro temos „Pozityvaus mokymo principai“ ir „Kalbos mokymas be pasiruošimo“ aktualios kiekvienam pedagogui, kuris jaučiasi perdegęs darbe. Ruošdamiesi pamokoms ar praktikumams pedagogai dažnai sugaišta labai daug laiko, tad seminaro tikslai: palengvinti pedagogui darbą ir patarti, kaip sukurti pozityvią mokymuisi aplinką bei, kaip greitai pasiruošti ir efektyviai pravesti kalbos pamokas ar praktikumus, kuriuose didesnis vaidmuo atitektų besimokantiesiems.

Seminaro metu lektorė Vaida primins geras veiksmingas veiklas efektyviam kalbų  mokymui be pasiruošimo, pasiūlys kalbų mokymui jau paruoštą geros kokybės medžiagą, supažindins ir kvies praktiškai išbandyti pozityvaus mokymosi principus mokantis kalbų.

Seminaro dalyviams bus išduoti LKPA pažymėjimai, patvirtinantys apie jų dalyvavimą seminare.

Seminaras vyks lietuvių kalba

KAIP? KUR?

Seminaras vyks kontaktiniu būdu adresu Donelaičio 52, 305 aud. VDU, Kaunas

KADA?

2024 m. vasario mėn. 20 d. 11.00-12.30 val.

Seminaras LKPA nariams yra NEMOKAMAS

REGISTRACIJA. į seminarą vyks iki 02-19 d. su  nuoroda: ihttps://forms.gle/KDfKabkptrhNcKe68

Kilus klausimų, kreipkitės el. paštu: informacija.lkpa@gmail.com