Dirbtinio intelekto (DI) įrankių panaudojimas užsienio kalbų pamokose

2024-02-08 at 09:36

Valstybės institucijų kalbų centras kviečia Jus dalyvauti nuotoliniame 8 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo seminare.

Lektorė Irena Vysockaja

Lektorė Irena Vysockaja yra Europos humanitarinio universiteto ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytoja, vokiečių kalbos mokytoja metodininkė, kuri veda autorinius kvalifikacijos tobulinimo seminarus Lietuvoje ir užsienyje, taip pat skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose.

Irenos Vysockajos seminaruose pristatomos įvairios šiuolaikinės mokymosi technologijos ir metodai, kuriuos ji taiko savo praktikoje ir kuriais norėtų pasidalinti su kolegomis.

Nuo tada, kai pasirodė laisvai prieinamas dirbtinio intelekto įrankis ChatGPT, kuris geba rašyti tekstus, panašius į žmogaus, dirbtinio intelekto tema sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Šiandien dirbtinis intelektas yra neatsiejama švietimo dalis ir vertinamas kaip perspektyvus būdas padaryti mokymąsi kūrybiškesnį ir efektyvesnį.

Nuotoliniame seminare bus pristatyti dirbtinio intelekto įrankių privalumai ir trūkumai. Naudojant konkrečius pavyzdžius, seminaro dalyviai susipažins su įvairiais dirbtinio intelekto taikymo scenarijais užsienio kalbų pamokose.

Seminaro metu dalyviai galės įsitikinti, kad dirbtinio intelekto įrankių panaudojimas gali padėti sutaupyti laiko ruošiant pamokas ir kūriant įdomias klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo užduotis. Seminaro metu didelis dėmesys bus skiriamas įrankių praktiniam išbandymui.

Seminaras vyks lietuvių kalba.

KADA? KAIP?

2024-02-27 16.00-19.00

Zoom nuoroda bus atsiųsta visiems apmokėjusiems arba atsiuntusiems garantinį raštą vieną dieną prieš seminarą.

SEMINARO KAINA DALYVIUI

Seminaro kaina dalyviui – 55 Eur už seminarą.  Kiekvienas seminaro dalyvis gaus  kvalifikacijos tobulinimo pažymą, išduotą VšĮ Valstybės institucijų kalbų centro (akreditacijos pažymos Nr. IVP-50).

LKPA nariams taikome 40 % nuolaidą!

Išankstinė registracija yra privaloma. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta apmokėjusiems už seminarą iš anksto (savo lėšomis arba mokinio krepšelio) arba atsiuntusiems garantinį raštą, kuriuo mokykla garantuoja apmokėjimą.

REGISTRACIJA

Į seminarą registruokitės paspaudus „Registracija”, pasirinkite „Seminarai”, seminaro pavadinimą ir užpildykite anketą. Registracija teisinga tik tada, jei į Jūsų nurodytą el. pašto adresą bus atsiųsta išankstinio mokėjimo sąskaita. Jei išankstinės mokėjimo sąskaitos negavote, registruokitės dar kartą arba kreipkitės el. paštu kalba@vikc.lt

Registracija vyks iki 2024 m. vasario 23 d. imtinai.

Kilus klausimų, kreipkitės +370 652 56433 arba el. p. kalba@vikc.lt, dėl apmokėjimo +370 687 16303 arba el. p. vyr.finansininke@vikc.lt.